BelarusianEnglishPolishRussianUkrainian

O nas

Agencja Pracy Tymczasowej EMS to ogólnopolska, prężnie rozwijająca się firma. Jesteśmy na rynku od 2013 roku, posiadająca certyfikat nr 11714. Od tego czasu możemy się pochwalić dużym zbiorem zarówno Klientów, jak i Pracowników. Specjalizujemy się w doradztwie personalnym, leasingu pracowniczym oraz outsourcingu. Z naszych usług korzystają zarówno duże zakłady produkcyjne oraz spożywcze, firmy kurierskie i logistyczne, jak i mniejsze zakłady usługowe i przemysłowe.

Decydując się na współpracę z nami, Wasza firma zaoszczędzi na wszelkich formalnościach związanych z zatrudnieniem pracowników!

Oferujemy pracę pracownikom wykwalifikowanym oraz niewykwalifikowanym. Zapewniamy kwatery dla pracowników z różnych lokalizacji. Cudzoziemcom pomagamy w wyrobieniu stosownych dokumentów, legalizujących pobyt w Polsce.

Obsługujemy firmy zlokalizowane na terenie całego kraju. Posiadamy koordynatorów terenowych, którzy są w stałym kontakcie z naszymi pracownikami oraz z Klientami.

Specjalizujemy się również w rekrutacji pracowników do prac sezonowych za granicą.

Osoby zainteresowane współpracą – Pracowników, jak i Pracodawców, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Sprawdź nasze oferty pracy.

 

Zadzwoń +48 512 481 491